SUCHY LÓD – SHOW EXTREME
W dniu 18.03.2019r., podczas zajęć naszego kółka naukowego Grafen przeprowadziliśmy kilka widowiskowych i dźwiękowych doświadczeń z wykorzystaniem suchego lodu. Monety piszczały, plastikowa butelka wybuchała, balon się sam napompował. Ze szklanego naczynia unosiły się bańki, z innego dym, odkryliśmy dlaczego woda mineralna ma kwaśny smak. Omówiliśmy zastosowanie suchego lodu oraz własności dwutlentku węgla. Sublimacja to naprawdę ciekawy proces.

 

Wojewódzki Konkurs Fletowy edycja 2020-2021

http://www.konkursfletowy.5v.pl/

 

 Wojewódzki konkurs niemieckiego "Aforyzmy w komiksie"

 

 

Miasto Poznań realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zdalna Szkoła+.

Celem projektu jest wsparcie placówek edukacyjnych w realizacji zajęć zdalnych poprzez zakup laptopów z oprogramowaniem oraz słuchawek.

Efektem zrealizowanych zadań objętych projektem będzie udostępnienie nauczycielom i uczniom narzędzi do realizowania nauczania w trybie zdalnym.

Całkowita wartość projektu: 164 999,56 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 164 999,56