5 lutego br. w ramach Koła Naukowego Grafen odbyły się zajęcia Filmowe biografie wybitnych umysłów. Na podstawie filmów biograficznych: Piękny umysł, Gra tajemnic, Teoria wszystkiego, przybliżyły one uczniom życie i dokonania trzech genialnych naukowców, kolejno: Johna Nasha, Alana Turinga oraz Stephena Hawkinga. Taki sposób prezentacji pokazał nie tylko dokonania wspomnianych geniuszy, ale przede wszystkim ich charakter - jakimi byli ludźmi, jak zmagali się z przeciwnościami, co doprowadziło ich do sukcesów naukowych.
Czasami ludzie, po których się najmniej spodziewamy, robią rzeczy niewyobrażalne. (Gra tajemnic)

Wojewódzki Konkurs Fletowy edycja 2020-2021

http://www.konkursfletowy.5v.pl/

 

 Wojewódzki konkurs niemieckiego "Aforyzmy w komiksie"

 

 

Miasto Poznań realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zdalna Szkoła+.

Celem projektu jest wsparcie placówek edukacyjnych w realizacji zajęć zdalnych poprzez zakup laptopów z oprogramowaniem oraz słuchawek.

Efektem zrealizowanych zadań objętych projektem będzie udostępnienie nauczycielom i uczniom narzędzi do realizowania nauczania w trybie zdalnym.

Całkowita wartość projektu: 164 999,56 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 164 999,56