5 lutego br. w ramach Koła Naukowego Grafen odbyły się zajęcia Filmowe biografie wybitnych umysłów. Na podstawie filmów biograficznych: Piękny umysł, Gra tajemnic, Teoria wszystkiego, przybliżyły one uczniom życie i dokonania trzech genialnych naukowców, kolejno: Johna Nasha, Alana Turinga oraz Stephena Hawkinga. Taki sposób prezentacji pokazał nie tylko dokonania wspomnianych geniuszy, ale przede wszystkim ich charakter - jakimi byli ludźmi, jak zmagali się z przeciwnościami, co doprowadziło ich do sukcesów naukowych.
Czasami ludzie, po których się najmniej spodziewamy, robią rzeczy niewyobrażalne. (Gra tajemnic)