LAUREACI XVIII KONKURSU PLASTYCZNEGO - „NASZ ŁAZARZ”

 

Miło nam poinformować całą społeczność szkolną o sukcesach plastycznych naszych uczniów. Spośród 119 prac nadesłanych na XVIII Konkurs Plastyczny pt. „Nasz Łazarz”, organizowany przez MDK nr 3 i Radę Osiedla św. Łazarz, komisja konkursowa nagrodziła i wyróżniła 8 uczniów z naszej szkoły. Uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród i dyplomów laureatom odbyło się 2 czerwca w MDK nr 3.
Nagrody za swoje prace uzyskali Hanna Siuda z kl. 2b (praca wykonana pod kierunkiem Danuty Bednarek) oraz Stanisław Łukasiewicz z kl. 4b (praca wykonana pod kierunkiem Krystyny Rau).
Wyróżniono prace następujących uczniów: Marii Gołembskiej z kl. 3b (praca wykonana pod kierunkiem Darii Kinitz - Łuczak), Magdaleny Ryś z kl.4b, Adama Siudy z kl. 4b, Jana Grycz z kl. 4b, Antoniego Michalaka z kl. 5b, Macieja Kalbarczyka z kl. 5a (prace wykonane pod kierunkiem Krystyny Rau).
Udziałem w wystawie pokonkursowej wyróżniono prace: Weroniki Melosik z kl. 1b (praca wykonana pod kierunkiem Anny Nobis), Kacpra Kazimierskiego z kl. 4b, Wiktorii Budzińskiej z kl. 5b i Emilii Bogdan z kl. 5b (prace wykonane pod kierunkiem Krystyny Rau).

W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie i zapraszamy wszystkich na wystawę nagrodzonych i wyróżnionych prac plastycznych. Wystawa będzie czynna w Galerii MDK nr 3 do końca czerwca.

 

Miasto Poznań realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zdalna Szkoła+.

Celem projektu jest wsparcie placówek edukacyjnych w realizacji zajęć zdalnych poprzez zakup laptopów z oprogramowaniem oraz słuchawek.

Efektem zrealizowanych zadań objętych projektem będzie udostępnienie nauczycielom i uczniom narzędzi do realizowania nauczania w trybie zdalnym.

Całkowita wartość projektu: 164 999,56 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 164 999,56